• Pri Cintoríne 1121/1, 920 01 Hlohovec

Čo sú jednoúčelové stroje ?

Jednoúčelové stroje sú typ strojov, ktoré sú špeciálne navrhnuté na konkrétnu činnosť, ktorú majú vykonávať. Zároveň na tento účel nie je možné použiť iný, sériovo vyrábaný stroj.

Typickým príkladom jednoúčelového stroja je nami navrhnutý a vyrobený stroj na zdvíhanie závaží s pneumatickým ovládaním. Tento mal len jeden účel, ktorý musel byť splnený plynule a bezpečne.

Ako sa takéto stroje navrhujú?

Každý jednoúčelový stroj musí byť navrhnutý osobitne a s presným porozumením činnosti, ktorú má vykonávať. Špeciálne treba dať pozor na bezpečnosť a ergonómiu ovládania stroja, nakoľko sa jedná v prevažnej väčšine o unikátne technické riešenia. Tieto častokrát nie je s čím porovnávať, a tak je dôležité dôkladne otestovať a nasimulovať reálnu prevádzku stroja.

jednoucelové stroje zdvihanie zavazi

Aké máme skúsenosti ?

Naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti s návrhom a výrobou jednoúčelových a aj sériových strojov. Naša spoločnosť sama o sebe má za sebou niekoľko úspešne vyrobených strojov, ktoré sú zapojené od ich vyrobenia do výroby bez funkčného problému.

Samozrejme, každý takýto stroj je vždy unikát, no naše neustále doplňované vedomosti a zručnosti nám dávajú do rúk silný nástroj, ktorým vieme vyriešiť aj tie najnáročnejšie úlohy čo najelegantnejšie. Tak všetky naše stroje okrem plnenia svojho účelu reprezentujú spoľahlivosť a vytvárajú neustále zlepšujúce sa meno spoločnosti.

Určovanie cien jednoúčelových strojov

Ceny za každý navrhnutý stroj závisia od nasledujúcich faktorov:

  • zložitosť stroja (počet, typ úkonov a ich presnosť)
  • veľkosť stroja
  • stupeň realizácie projektu (či pôjde len o návrh, alebo aj o výrobu)
  • počet vyrobených kusov

Po zodpovedaní všetkých týchto otázok budeme schopní čím skôr vytvoriť cenovú ponuku, ktorú vám vypracujeme v najkratšom možnom termíne.

V prípade akýchkoľvek otázok, alebo dopytov nás neváhajte kontaktovať. Radi odpovieme na všetky vaše otázky.