• Pri Cintoríne 1121/1, 920 01 Hlohovec

PREHĽAD NAŠICH SLUŽIEB

Navrhneme a zrealizujeme vám inteligentnú domácnosť tak, aby sa vám rapídne zvýšili komfort a bezpečnosť bývania. Mimo tieto dôležité parametre prispeje inteligentná domácnosť ku značnej úspore na nákladoch za energie. A to tým, že sa na základe meraní vonkajších a vnútorných parametrov optimalizujú základné funkcie komfortu ako je vykurovanie, chladenie, či tienenie.
Kontrolovať a zabezpečovať vykonávanie Odborných prehliadok a Odborných skúšok elektrospotrebičov a ručného náradia, by mal každý zamestnávateľ. Nie je to len pre dodržanie zákona o BOZP, ale aj pre zabezpečenie bezpečnosti svojich pracovníkov.
Základom každej elektrickej inštalácie je kvalitný a podrobne spracovaný projekt s kompletnou dokumentáciou. Naši certifikovaní projektanti vypracovávajú elektrotechnické projekty, ktoré uspejú pred najvyššími národnými inštitúciami.
Ak potrebujete pre svoje inštalácie navrhnúť, alebo vyrobiť elektrické rozvádzače, naši pracovníci vám ich vyhotovia v najvyššej kvalite.
K návrhu každého stroja pristupujeme jedinečne a zodpovedne tak, aby spĺňali najnáročnejšie požiadavky na kvalitu a bezpečnosť. Ku každému nami vyrobenému stroju poskytujeme unikátne služby podľa rozsahu objednávky a špecifikácií stroja.
Medzi najmodernejšie výrobné metódy patrí 3D tlač. Na našej tlačiarni vieme vyrobiť rôzne súčiastky prakticky zo všetkých plastových materiálov, z ktorých sa vyrábajú tlačové struny. Okrem štandardných ako je ABS, PLA, PMMA, možeme vytvárať aj tesnenia z Flexfill PP rôznej tvrdosti, či klzné ložiská z igidur-u.