• Holubyho 1244/5F, 920 03 Hlohovec-Šulekovo

Tester parametrov drôtu

Univerzálny testovací jednoúčelový stroj na návin a odvin oceľových drôtov bol riešený ako plne automatizovaná jednotka. Táto vykoná presne predpísaný pohyb podľa navolenia operátora. Všetky komponenty boli zvolené od spoločnosti SIEMENS, nakoľko zákazník požadoval túto značku. Stroj pred uvedením do chodu prešiel kontrolou Technickej inšpekcie. Táto poznamenala, že je stroj až zbytočne bezpečný, pričom bezpečnosť bola zvýšená bez vplyvu na priaznivú cenu. To len poukazuje na filozofiu našej spoločnosti a to je: „Spoľahnite sa na naše riešenia“  vo všetkých oblastiach. Počas vývoja a výroby sme absolvovali niekoľko kontrolných dní priamo s budúcimi operátormi. Počas toho sme doladili aj najdrobnejšie detaily ergonómie ovládania.

V súčastnosti sme schopní vo vlastnej réžií pracovať s takmer všetkými výrobcami PLC a frekvenčných meničov na trhu. Vieme tieto systémy navrhovať, inštalovať a servisovať.

jednoúčelový stroj rozvádzač testovanie drôtu

Naše riešenie jednoúčelových strojov

Všetky naše riešenia jednoúčelových strojov sú unikátne a dokonale adaptované na daný problém s prihliadnutím na požiadavky zákazníka a s minimalizáciou celkových nákladov. Každá automatizácia, návrh a renovácia strojov je u nás realizovaná až po dôkladnej kontrole a pevnostných výpočtoch. Takto vieme zabezpečiť, že tento stroj bude bezporuchovo fungovať a neohrozí zdravie jeho operátorov.

Okrem úprav starých, navrhujeme aj nové špeciálne stroje podľa požiadaviek zákazníkov. Pri návrhoch strojov kladieme dôraz na ich funkčnosť, ergonómiu, bezpečnosť a spoľahlivosť. Náš záručný a pozáručný servis zabezpečuje udržiavanie nami vyrobených strojov v bezpečnom chode a dobrej kondícií po celú životnosť stroja, po ktorej uplynutí sa vám vieme postarať o jeho ekologickú likvidáciu, prípadne renováciu podľa najmodernejších technológií.

Pri návrhu a výrobe nezabúdame na financie a v prípade, že by nemala byť ohrozená spoľahlivosť a bezpečnosť nami vyrobených zariadení ohrozená, ponúkame zákazníkom vždy najvýhodnejšiu cenu.