• Holubyho 1244/5F, 920 03 Hlohovec-Šulekovo

Rekonštrukcia elektroinštalácie

Rekonštrukcia elektroinštalácie v 2 izbovom paneláku. Nahradené boli všetky staré vedenia, vrátane prívodu od elektromera. Riešili sa silové, dátové a televízne rozvody, čiastočne zasekávané v stenách a čiastočne vedené v podhľade. Rovnako bolo súčasťou rekonštrukcie aj zhotovenie sádrokartónových podhľadov s bodovými svietidlami.

Okrem samotného ťahania a zapájania kabeláže poskytujeme aj služby rekonštrukcií jadier, sadrokartonárske služby a kooperačne s našimi partnermi aj kompletné rekonštrukcie bytov a domov. 

rekonstrukci elektroinstalacie

Elektroinštalácie a projektovanie

V prípade, že potrebujete riešiť rekonštrukciu, alebo novú elektroinštaláciu, veľmi radi vám poskytneme naše skúsenosti a odbornosť. Elektroinštalačné a projektantské práce vykonávame podľa najnovších platných noriem a smerníc v zmysle bezpečnosti. Vždy sa snažíme poskytnúť našim zákazníkom odborné posúdenie a najvhodnejšie riešenie.

Naše návrhy a riešenia sa vyznačujú vysokým dôrazom na bezpečnosť, funkcionalitu a priaznivú cenu. Pri návrhoch využívame kvalitné softvérové vybavenie a dlhoročné skúsenosti, čím vieme dať zákazníkovi presne to čo potrebuje.

Pri každom projekte zachovávame princíp najlepšieho pomeru cena/výkon. To znamená, že za svoje peniaze dostanete kvalitne odvedenú prácu a kvalitný materiál.