• Holubyho 1244/5F, 920 03 Hlohovec-Šulekovo

Dopravník na prerušovaný chod

Oceľový dopravník na elektrický pohon s prerušovaným chodom bol navrhnutý pre spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových výliskov pre automotive na automatizáciu procesu odoberania výliskov z lisovacieho stroja. Bolo treba nastaviť takt dopravníka tak, aby na konci stíhal operátor manuálne odobrať každý kus a skontrolovať na kontrolnej stanici. Automatizácia sa riešila jednoduchou kombináciou frekvenčného meniča a asymetrického digitálneho cyklovača.

Dopravník

Dopravník na prerušovaný chod

Naše riešenie strojov

Všetky naše riešenia sú unikátne a dokonale adaptované na daný problém s prihliadnutím na požiadavky zákazníka a s minimalizáciou celkových nákladov. Každá automatizácia a renovácia strojov je u nás realizovaná až po dôkladnej kontrole a pevnostných výpočtoch. Takto vieme zabezpečiť, že tento stroj bude bezporuchovo fungovať a neohrozí zdravie jeho operátorov.

Okrem úprav starých, navrhujeme aj nové špeciálne stroje podľa požiadaviek zákazníkov. Pri návrhoch strojov kladieme dôraz na ich funkčnosť, ergonómiu, bezpečnosť a spoľahlivosť. Náš záručný a pozáručný servis zabezpečuje udržiavanie nami vyrobených strojov v bezpečnom chode a dobrej kondícií po celú životnosť stroja. Po jej uplynutí sa vám vieme postarať o jeho ekologickú likvidáciu, prípadne renováciu podľa najmodernejších technológií.

Pri návrhu a výrobe nezabúdame na financie a v prípade, že by nemala byť ohrozená spoľahlivosť a bezpečnosť nami vyrobených zariadení ohrozená, ponúkame zákazníkom vždy najvýhodnejšiu cenu.