• Holubyho 1244/5F, 920 03 Hlohovec-Šulekovo

Automatizácia preklápacieho vozíka

 Automatizácia manuálne poháňaného preklápacieho vozíka na sekané oceľové drôty. Vozík bol po prebraní renovovaný a upravený podľa požiadaviek zákazníka. Následne sme navrhli a zostavili automatizačný rozvádzač, na ktorom sa nachádzali ovládacie tlačidlá vozíka, z dôvodu obmedzeného priestoru nebolo možné používať externe vyvedený ovládací panel. Pôvodne zvažovaný hydropiest sme nahradili elektromotorom s prevodovkou a reťazovým rozvodom. Krajné polohy vyklápania sú zaistené pomocou koncových snímačov, ktoré spôsobia odpojenie napájania elektromotora a zablokovanie chodu pomocou elektromagnetickej brzdy. 

automatizácia vozíka

Automatizácia preklápacieho vozíka

Naše riešenie strojov

Všetky naše riešenia sú unikátne a dokonale adaptované na daný problém s prihliadnutím na požiadavky zákazníka a s minimalizáciou celkových nákladov. Každá automatizácia a renovácia strojov je u nás realizovaná až po dôkladnej kontrole a pevnostných výpočtoch. Takto vieme zabezpečiť, že tento stroj bude bezporuchovo fungovať a neohrozí zdravie jeho operátorov.

Okrem úprav starých, navrhujeme aj nové špeciálne stroje podľa požiadaviek zákazníkov. Pri návrhoch strojov kladieme dôraz na ich funkčnosť, ergonómiu, bezpečnosť a spoľahlivosť. Náš záručný a pozáručný servis zabezpečuje udržiavanie nami vyrobených strojov v bezpečnom chode a dobrej kondícií po celú životnosť stroja, po ktorej uplynutí sa vám vieme postarať o jeho ekologickú likvidáciu, prípadne renováciu podľa najmodernejších technológií.

Pri návrhu a výrobe nezabúdame na financie a v prípade, že by nemala byť ohrozená spoľahlivosť a bezpečnosť nami vyrobených zariadení ohrozená, ponúkame zákazníkom vždy najvýhodnejšiu cenu.