• Pri Cintoríne 1121/1, 920 01 Hlohovec

KTO JE TO CALSETH ?

Za vznikom spoločnosti CalSeth engineering stojí chuť robiť veci poriadne a inak ako je zaužívané. Skĺbiť naše doposiaľ nadobudnuté skúsenosti a schopnosti do služby, ktorá dokáže pomôcť uľahčiť a zautomatizovať opakujúce sa činnosti formou výroby špeciálnych jednoúčelových strojov. 

V našej predošlej kariére sme naberali skúsenosti v oblastiach legislatívy, návrhu, technológie výroby a aj samotnej výroby rôznych druhov strojov a zariadení. Rovnako máme skúsenosti s elektrickými inštaláciami a ich renováciou, kontrolou a údržbou.

Samozrejme naša činnosť by nešla realizovať bez kvalitného zázemia, ktoré nám poskytujú naše spoľahlivé prístroje, kvalitné softvérové vybavenie a rozsiahle neustále dopĺňané vedomosti na poli mechaniky, pneumatiky a elektrotechniky.

calseth

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI CALSETH

2015

Úplné začiatky

Nápad vytvoriť spoločnosť na návrh jednoúčelových strojov a dopravníkových systémov, simulácie pevnosti a 3D tlač. Začali sme skúmať a analyzovať trh a vypracovávať podnikateľský zámer.
4/2016

Nové činnosti

Naša spoločnosť začala prevádzkovať popri návrhu jednoúčelových strojov a dopravníkových systémov aj ich výrobu. Rovnako v tomto čase sme sa usídlili v nových kancelárskych priestoroch a začali sme pracovať na nových softvérových balíkoch spoločnosti AUTODESK.
12/2016

Menšia transformácia činností

Po dôkladnej analýze dopytov a lokálneho trhu sme sa rozhodli vypustiť pevnostné výpočty z portfólia, a nahradiť ich rôznymi elektrotechnickými službami, po ktorých je neustále dopyt a na ktoré sme si vytvorili certifikácie.
3/2017

Spustenie nových činností

Spustili sme nové činnosti z nášho portfólia a to : Návrh a montáž inteligentných elektroinštalácií iNELS, revízie elektrospotrebičov a ručného náradia, elektroprojektovanie a výrobu rozvádzačov. Rovnako sme inovovali našu 3D tlačiareň, ktorá získala vyššiu presnosť, rýchlosť a zväčšili sa maximálne rozmery vytlačených dielov.

NÁŠ SKÚSENÝ TÝM

Sedmak

Ing. Marek Sedmák

Riaditeľ spoločnosti

Zodpovedný za vedenie a realizáciu projektov s dostatočným vzdelaním a skúsenosťami na riešenie akéhokoľvek problému.

Hrdlovic

Ing. Martin Hrdlovič

Vedúci oddelenia kvality

Prvotriedny odborník v oblasti elektrotechniky a riadenia kvality s množstvom rokov praxe na pozícií kontrolóra elektrických zariadení.